Pakiet ślubny VIP z dojazdem

dla kogo

Pakiet makijażowy VIP z dojazdem

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej z nas. Tego dnia pragniemy wyglądać wyjątkowo i czuć się komfortowo. Dlatego odpowiadając na potrzeby moich Klientek przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę Pakietu Ślubnego, w którym możesz zarezerwować mnie na wyłączność na cały okres przygotowań do ceremonii Twojego ślubu.

wizażysta

Marzena Tarasiewicz
Marzena Tarasiewicz

Założycielka Makeupowni, Vice Mistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Wizażystka, trener wizażu i stylistka osobista. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Joanna Magreta
Joanna Magreta

Od początku istnienia Makeupowni współpracuje z marką wykonując makijaże ślubne, wieczorowe, okazjonalne, a także prowadząc kursy makijażu oraz szkolenia z zakresu makijażu fashion. W 2009 r. ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Gdańsku. Szkoła usystematyzowała posiadaną wiedzę oraz utwierdziła Ją w przekonaniu, ze wizaż to Jej droga zawodowa, pasja i sposób na życie. Ukończyła również Kurs Makijażu Artystycznego prowadzony przez Adriannę Wysocką. Kilkuletnia praktyka, szkolenia, kursy – pozwalają Jej sprawnie i pewną ręką trzymać pędzle. Na bieżąco jest z trendami związanymi z wizażem i modą. Joanna, może się również pochwalić współpracą przy realizacji programów telewizyjnych, wykonywaniem makijaży i stylizacji do teledysków (Enej, Basia Raduszkiewicz), pracę przy wielu sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody.

co zawiera pakiet makijażowy

01. Makijaż próbny
02. Makijaż ślubny
03. Makijaże dla 3 bliskich osób
04. Dojazd do miejsca przygotowań
(na terenie Olsztyna gratis)
05. Korekta Pana Młodego
06. Gwarancja wyłączności
na czas przygotowań

01. Makijaż próbny (ok. 1.5-2 h)

Ocena kondycji skóry, dobór odpowiedniej pielęgnacji i rekomendacja zalecanych zabiegów, które mają na celu przygotowanie skóry do dnia ślubu.

Dobór makijażu w oparciu o stylistykę i spójną koncepcję całej ślubnej stylizacji (suknia, fryzura, dodatki).

Sztuczne rzęsy aplikuję w kępkach – pracuję tylko najwyższej jakości rzęsach w kępkach, dobierając ich rozmiar i kształt indywidualnie do powieki.

Makijaż próbny jest bardzo istotną częścią przygotowań do Twojego najważniejszego dnia. Podczas próby na spokojnie dobieramy makijaż do typu Twojej urody i minimalizujemy ryzyko wystąpienia alergii na kosmetyki.

Po makijażu próbnym dostaniesz również rekomendacje kosmetyków, które warto dokupić, by mieć ze sobą w dniu ślubu (pomadka, puder).

02. Makijaż w dniu ślubu (1.5 h)

Dodatkowo korekta niewielkich niedoskonałości na ciele, jeśli takowe będą oraz rozświetlenie (dekolt, szyja, plecy, ramiona, ręce).

03. Makijaże dla 3 bliskich osób (1:15 h)

Oprócz Twojego makijażu ślubnego zadbam również o perfekcyjny makijaż osób z Twojego najbliższego otoczenia.
Do 3 osób w cenie pakietu, dodatkowa osoba – 350 zł.

04. Dojazd do miejsca przygotowań

Dojazd na terenie Olsztyna jest w cenie pakietu.
Poza granice Olsztyna – 3,0 zł/km (liczone w obie strony).
Powyżej 100 km od Olsztyna –przyjazd dzień wcześniej i konieczność zapewnienia noclegu oraz wyżywienia. Prosimy o wcześniejsze wysłanie propozycji noclegu.

05. Korekta Pana Młodego (10 min, opcjonalnie)

Aplikacja męskiej pielęgnacji, bazy matującej, ewentualna korekta niedoskonałości by Pan Młody dobrze prezentował się na żywo, jak i w kamerze.

06. Gwarancja wyłączności na czas przygotowań

koszt pakietu makijażowego

Marzena Tarasiewicz – 3700 zł
Joanna Magreta – 3000 zł

Cena Pakietu Ślubnego jest stała i nie podlega negocjacjom. Różnica cenowa nie jest również zwracana w przypadku, kiedy w dniu usługi będzie mniej osób niż przewiduje pakiet.

Nowość!
Istnieje możliwość wykupienia Pakietu Fryzjerskiego wraz z Pakietem Ślubnym VIP! Nie ma możliwości wykupienia samego Pakietu Fryzjerskiego.
dowiedz się więcej >>

ważne

Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku. Zadatek wynosi 1000 zł, jest płatny w terminie 5 dni od daty zapisania się. Po upływie tego czasu miejsce zostaje zwolnione.

Zapisy:
studio@makeupownia.eu
tel. 535 182 202

W treści wiadomości proszę wpisać: datę ślubu, miejsce przygotowań, imię i nazwisko, numer telefonu, ilość osób do pomalowania.

Decydując się na pakiet rezerwuję dla Ciebie cały dzień pracy. To Ty decydujesz o godzinie rozpoczęcia makijaży, a ja tego dnia podczas przygotowań jestem dla Ciebie na wyłączność.

Termin makijażu próbnego ustalam zawsze indywidualnie, jednak zalecam wykonanie go nie później niż miesiąc przed ślubem. Makijaż próbny wykonywany jest w studio makijażowym Makeupownia, przy ul. Partyzantów 80/3 w Olsztynie.