Makeupownia fryzury

dla kogo

Pakiet fryzjerski VIP z dojazdem*

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej z nas. Tego dnia pragniemy wyglądać wyjątkowo i czuć się komfortowo. Dlatego odpowiadając na potrzeby moich Klientek przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę Pakietu Fryzjerskiego skrojonego na miarę.

*Pakiet fryzjerski dostępny jest tylko w przypadku wykupienia Pakietu Ślubnego VIP. Nie ma możliwości zamówienia tylko Pakietu fryzjerskiego.

 

fryzjer

Agata Korwel
Agata Markowska

Przez ostatnie lata budowała doświadczenie przy współpracy z marką Wella Profesional jako stylista w jednym z salonów partnerskich na terenie Holandii.
Pasjonatka fryzjerstwa z głową pełną pomysłów, indywidualnym podejściem do klienta i darem słuchania. Dokładna i precyzyjna, nielubiącą pośpiechu. Komunikatywna i uśmiechnięta. Nawiązuje relacje z lekkością. Uwielbia wielowymiarowe koloryzację, kobiece cięcia i stylizacje niczym z Hollywood.

co zawiera pakiet fryzjerski

01. Fryzurę próbną ślubną
02. Fryzurę ślubną
03. Fryzury dla 3 osób z otoczenia Panny Młodej
04. Dojazd do miejsca przygotowań
(na terenie Olsztyna gratis, poza terenem Olsztyna dojazd wliczony jest w koszt Pakietu Ślubnego VIP)
05. Gwarancja wyłączności
na czas przygotowań

01. Fryzura próbna (ok. 1.5-2 h)

To bardzo istotny etap przygotowania do tak Ważnego
dnia, jakim jest ślub. Podczas fryzury próbnej poznamy Twoje oczekiwania, dobierzemy odpowiednią fryzurę do Twojej stylizacji, oraz urody. Poznamy też kondycję Twoich włosów i ewentualnie zaproponujemy zabiegi, które będą mogły wpłynąć korzystnie na ich wygląd.

02. Fryzura ślubna (1.5 h)

03. Fryzury dla 3 osób z Twojego otoczenia (1:15 h)

Zadbamy także o fryzury dla bliskich Ci osób.
Do 3 osób w cenie pakietu, dodatkowa osoba – 300 zł

04. Dojazd do miejsca przygotowań

Na terenie Olsztyna – gratis! Poza terenem Olsztyna dojazd wliczony jest do Pakietu
Ślubnego VIP!
Powyżej 100 km od Olsztyna –przyjazd dzień wcześniej i konieczność zapewnienia noclegu oraz wyżywienia. Prosimy o wcześniejsze wysłanie propozycji noclegu.

06. Gwarancja wyłączności na czas przygotowań

koszt pakietu fryzjerskiego

2500 zł

Pakiet fryzjerski dostępny jest tylko w przypadku wykupienia Pakietu Ślubnego VIP. Nie ma możliwości zamówienia tylko Pakietu fryzjerskiego.

Cena Pakietu Fryzjerskiego jest stała i nie podlega negocjacjom. Różnica cenowa nie jest również zwracana w przypadku, kiedy w dniu usługi będzie mniej osób niż przewiduje pakiet.

ważne

Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku. Zadatek wynosi 1000 zł, jest płatny w terminie 5 dni od daty zapisania się. Po upływie tego czasu miejsce zostaje zwolnione.

Zapisy:
studio@makeupownia.eu
tel. 535 182 202

W treści wiadomości proszę wpisać: datę ślubu, miejsce przygotowań, imię i nazwisko, numer telefonu, ilość osób do pomalowania.

Termin fryzury ślubnej ustalam zawsze indywidualnie, jednak zalecam wykonanie go nie później niż miesiąc przed ślubem. Fryzura Fryzura próbna wykonywana jest w studio makijażowym Makeupownia, przy ul. Partyzantów 80/3 w Olsztynie.