Regulamin zapisów na makijaż na 2023 rok

   1. Na makijaż proszę przyjść bez makijażu, z czystą, oczyszczoną cerą.
   2. Przed wizytą zachęcamy do wykonania peelingu, oraz nawilżenia skóry.
   3. Pamiętaj, że trwały, piękny makijaż to przede wszystkim zadbana skóra. Jeśli zależy Ci na tym, aby makijaż wyglądał dobrze przez kilkanaście godzin zachęcamy do konsultacji z kosmetologiem (conajmniej pół roku przed ślubem). Dzięki temu Twoja skóra będzie perfekcyjnie przygotowana!
   4. Przed wizytą zachęcamy do regulacji brwi (nie rób tego w tym samym dniu, bo możesz podrażnić delikatną skórę okolic oczu).
   5. Na makijaż ślubny prosimy przyjść bez sztucznych rzęs (1:1, 2:1 itp.). Do każdego makijażu możemy dokleić kępki, które ładnie wymodelują oczy i dadzą naturalny efekt.
   6. Wykonanie makijażu trwa ok. 1:30 h.
   7. Na wizytę przygotuj zdjęcie swojej kreacji oraz inspiracje makijażowe.
   8. Zachęcamy do skorzystania z próbnego makijażu ślubnego. Pozwoli to na dopasowanie odpowiednich produktów, nasycenia oraz kolorystyki, tak abyś w dniu ślubu czuła się komfortowo. Pozwoli uniknąć także stresu w dniu wykonania makijażu ślubnego. Brak makijażu próbnego może skutkować skróceniem czasu usługi przeznaczonego na makijaż właściwy.
   9. Na makijaż próbny zapraszamy najwcześniej miesiąc przed ślubem.
   10. Nie wykonujemy makijaży próbnych w soboty.
   11. Szanujmy swój czas oraz pozostałych klientek. Jeśli klientka spóźnia się 15 minut, przez wzgląd na kolejne osoby mamy prawo odmówić wykonania makijażu.
   12. Prosimy poinformuj nas o ewentualnym spóźnieniu.
   13. Prosimy poinformuj nas o osobach towarzyszących typu fotograf/kamerzysta.
   14. Jeśli chcesz przyjść na makijaż z osobą towarzyszącą (mama, przyjaciółka, itp.) prosimy poinformuj nas o tym. Proszę weź też pod uwagę to, że osoba towarzysząca będzie musiała poczekać na Ciebie na recepcji. Udział osób towarzyszących często wydłuża naszą pracę oraz rozprasza zarówno Ciebie, jak i nas.
   15. Na makijaż obowiązuje zadatek w wysokości 100 zł. Zadatek jest płatny w terminie 4 dni od daty zapisania się. Po upływie tego czasu miejsce zostaje zwolnione.*

    

   * Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.