Kurs indywidualny PRO dla początkujących

dla kogo

Kurs indywidualny PRO dla początkujących

Kurs wizażu w trybie indywidualnym dla początkujących przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, pragnących posiąść tajniki tego fascynującego i twórczego zawodu.

Podczas 4 dni szkoleniowych kursantki wykonują kilka makijaży pracując na profesjonalnych kosmetykach. Każda kursantka wykonuje makijaże na modelkach, które są zapewnione przez studio.

trenerzy

Marzena Tarasiewicz
Marzena Tarasiewicz

Założycielka Makeupowni, Vice Mistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Wizażystka, trener wizażu i stylistka osobista. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Joanna Magreta
Joanna Magreta

Od początku istnienia Makeupowni współpracuje z marką wykonując makijaże ślubne, wieczorowe, okazjonalne, a także prowadząc kursy makijażu oraz szkolenia z zakresu makijażu fashion. W 2009 r. ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Gdańsku. Szkoła usystematyzowała posiadaną wiedzę oraz utwierdziła Ją w przekonaniu, ze wizaż to Jej droga zawodowa, pasja i sposób na życie. Ukończyła również Kurs Makijażu Artystycznego prowadzony przez Adriannę Wysocką. Kilkuletnia praktyka, szkolenia, kursy – pozwalają Jej sprawnie i pewną ręką trzymać pędzle. Na bieżąco jest z trendami związanymi z wizażem i modą. Joanna, może się również pochwalić współpracą przy realizacji programów telewizyjnych, wykonywaniem makijaży i stylizacji do teledysków (Enej, Basia Raduszkiewicz), pracę przy wielu sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody.

program

01. Część teoretyczno-praktyczna:

Część teoretyczna:
Omówienie zagadnień teoretycznych z dziedziny makijażu:

  • podstawy kosmetologii,
  • kosmetyki kolorowe oraz ich zastosowanie,
  • budowa oka,
  • barwa,
  • kształty twarzy oraz ich charakterystyka.

Część praktyczna:
Makijaż Korekcyjny/Makijaż Biznesowy – wykonanie makijażu z uwzględnieniem zdobytych informacji, rozłożenie produktów krok po kroku, modelarz twarzy, makijaż oczu, doklejenie kępek rzęs, makijaż ust.

  • wykonanie makijażu wraz z instruktorem 1:1 na modelce.

02. Makijaż Evening Glow 

Delikatny , rozświetlony makijaż wieczorowy. To rodzaj makijażu po który często sięgają klientki. Delikatna, rozświetlona skóra oraz subtelny makijaż oka tworzą niesamowity efekt, dzięki któremu każda z Pań będzie czuła się wyjątkowo. 

Część teoretyczno-praktyczna:

  • wykonanie makijażu wraz z instruktorem 1:1 na modelce.

03. Makijaż Kobiety Dojrzałej

Makijaż cery dojrzałej, zaraz po makijażu ślubnym jest najczęściej wykonywanym przez wizażystę makijażem. Zdecydowanie różni się on od makijaży wieczorowych, a cera dojrzała wymaga specjalnego przygotowania, oszczędności w produktach i precyzji pracy.

Część praktyczna:

  • pokaz makijażu na modelce z cerą dojrzałą,
  • wykonanie makijażu na modelce z cerą dojrzałą przez kursantkę.

04. Makijaż Smokey Eyes/Makijaż kolorowy*

Smokey eyes to bardzo popularny makijaż często wybierany przez klientki. Jest wymagającym makijażem i wymaga dużej precyzji.

Makijaż kolorowy, pobudza wyobraźnię i kreatywność. Pozwala na wariacje kolorystyczne oraz łączenie różnych faktur produktów.

*Sama możesz zdecydować, który rodzaj makijażu chcesz przećwiczyć.

Część praktyczna:

  • wykonanie makijażu wraz z instruktorem 1:1 na modelce.

zapewniamy

 • materiały dydaktyczne,
 • bogato wyposażone studio,
 • miłą atmosferę,
 • dobrze oświetlone stanowiska,
 • certyfikat ukończenia kursu.

ważne

Prosimy o przyniesienie własnych pędzli.

Podczas szkolenia indywidualnego stawiamy przede wszystkim na praktykę, która wypełnia 90% zajęć!

Cena: 
4500 zł netto (+VAT)

Czas trwania: 4 dni (7 h/dzień)
Istnieje możliwość rozbicia szkolenia na dwa spotkania po dwa dni.

Termin: Termin dostosowany jest do terminarza kursantki, zajęcia odbywają się w trybie dziennym.

Zapisy:
studio@makeupownia.eu
tel. 535 182 202

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 1500 zł.