3-dniowa Akademia Makijażu PRO

dla kogo

3-dniowa Akademia Makijażu Pro

Intensywna akademia wizażu to 3 dni i trzy różne makijaże wykonywane wyłącznie na modelkach!
Program akademii skierowany jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu wizażu oraz wizażystów czynnie pracujących w zawodzie, pragnących podnieść swoje kwalifikacje.
Jeśli chcesz zgłębić tajniki tego artystycznego zawodu i posiąść dodatkowe umiejętności, które pozwolą Ci wydobywać piękno to nasza akademia jest właśnie dla Ciebie!

trenerzy

Marzena Tarasiewicz
Marzena Tarasiewicz

Założycielka Makeupowni, Vice Mistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Wizażystka, trener wizażu i stylistka osobista. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Joanna Magreta
Joanna Magreta

Od początku istnienia Makeupowni współpracuje z marką wykonując makijaże ślubne, wieczorowe, okazjonalne, a także prowadząc kursy makijażu oraz szkolenia z zakresu makijażu fashion. W 2009 r. ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Gdańsku. Szkoła usystematyzowała posiadaną wiedzę oraz utwierdziła Ją w przekonaniu, ze wizaż to Jej droga zawodowa, pasja i sposób na życie. Ukończyła również Kurs Makijażu Artystycznego prowadzony przez Adriannę Wysocką. Kilkuletnia praktyka, szkolenia, kursy – pozwalają Jej sprawnie i pewną ręką trzymać pędzle. Na bieżąco jest z trendami związanymi z wizażem i modą. Joanna, może się również pochwalić współpracą przy realizacji programów telewizyjnych, wykonywaniem makijaży i stylizacji do teledysków (Enej, Basia Raduszkiewicz), pracę przy wielu sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody.

program

1. DZIEŃ PIERWSZY

Makijaż smokey eyes

Smokey eyes to makijaż najbardziej pożądany przez kobiety na całym świecie! Jest też bardzo popularnym makijażem wybieranym przez klientki. Jest wymagający i do jego wykonania potrzeba dużej precyzji. Aby uzyskać trwałość i intensywność będziemy wykonywać go na mokrym podłożu! 

Część praktyczna

 • pokaz makijażu na modelce oraz omówienie specyfikacji makijażu smokey eyes,
 • wykonanie makijażu na modelce przez uczestniczkę/a szkolenia.


2. DZIEŃ DRUGI

Makijaż kobiety dojrzałej

Makijaż cery dojrzałej, zaraz po makijażu ślubnym jest najczęściej wykonywanym przez wizażystę makijażem. Zdecydowanie różni się on od makijaży wieczorowych, a cera dojrzała wymaga specjalnego przygotowania, oszczędności w produktach i precyzji pracy.

Część praktyczna

 • pokaz makijażu na modelce z cerą dojrzałą oraz omówienie pielęgnacji pod makijaż,
 • wykonanie makijażu na modelce z cerą dojrzałą przez kursantkę.

 

3. DZIEŃ TRZECI

Makijaż ślubny z elementami stylizacji ślubnej

Makijaż ślubny wymaga od wizażysty dużych umiejętności technicznych, wyczucia smaku i stylu. Jest to dość wymagający typ makijażu, ponieważ łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Równie ważna jest stylizacja, kolory w niej dominujące oraz dodatki takie jak kwiaty czy biżuteria.

Część teoretyczno-praktyczna

     • omówienie trendów w stylizacjach ślubnych,
     • wpływ kolorów na makijaż ślubny,
     • prezentacja makijażu na modelce,
     • wykonanie makijażu na modelce przez kursantkę.

 

zapewniamy

 • materiały dydaktyczne,
 • bogato wyposażone studio,
 • serwis kawowy oraz lunch,
 • dobrze oświetlone stanowiska,
 • gift bagi,
 • certyfikat ukończenia kursu.

ważne

Mała 3-osobowa, kameralna grupa!
Prosimy o przyniesienie własnych pędzli.

Modelki na których będziesz wykonywała makijaże, zapewniasz sobie we własnym zakresie! Jest możliwość skorzystania z naszej bazy modelek (koszt pracy modelki – 150 zł – rozliczenie po stronie kursantki).

Cena: 
2550 zł netto (+VAT)

Czas trwania: 3 dni (6-7 h dzień)

Termin: 25-27.09.2023

Zapisy:
studio@makeupownia.eu
tel. 535 182 202

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 500 zł.